| Yonut342 a întrebat:

Cum îmi recuperez contul de Facebook cu buletinul?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E destul de simplu. Când vei încerca să te loghezi, va apărea un formular.
Completezi unde scrie "Te rugăm să confirmi datele tale" (prenume/nume de familie/data nașterii). La final, încarci din telefon/laptop o imagine a actului tău de identitate (blurezi ultimele 6 cifre din CNP și adresa domiciliului, fiindcă nu intră în sfera lor de interese), și trimiti.
Primești un mesaj automat fie prin SMS, fie prin gmail/email care te va asigura că îti vor răspunde in cel mai scurt timp. Dar durează două/trei zile, până se decid dacă datele date pe site, corespund cu cele de actul de identitate.
Dacă ai folosit numele real, data/anul nasterii, de asemenea, nu vei întâmpina probleme.

| anonymus123q a răspuns:

Dacă ai contul de Facebook suspendat trebuie sa apesi in primul rând recuperează contul si dupa faci ce zice acolo

| CatiMariana a răspuns:

Cu buletinu

| CatiMariana a răspuns:

Cu tote datele oersonale

| 231997parpStel a răspuns:

Mia dezactivat contul de Facebook pentru că am postat nu știu ce și nu știu cum să-l recuperz

| GheorgheTimis a răspuns:

Cum îmi recuperez contul