| sallysirop a întrebat:

Cum imi reformatez cardu? app am un nokia e72. pls ajutati-ma!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Păi ar fi o soluţie dar trebuie să ai un cititor de carduri şi un PC.Scoate cardul din telefon, apoi introdu-l în cititorul de carduri, urmat de conectarea acestuia la PC iar, apoi intră în My computer de unde vei selecta drive-ul tău(de obucei are o pictogramă specifică de remouvebel HDD(ceva de genu), apoi dă un click dreapta pe iconiţa aceea şi selectează din meniul ce apare „format" şi confirmă. Şî cam atât, restul face PC-ul.Succes şî sper că te-am ajutat.