| sallysirop a întrebat:

Cum pot sa imi reformatez cardu? apropo am un nokia e72. pls ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ctnbaiat a răspuns:

Daca ai suport pentru card conectezi cardul la pc apoi dai clik dreapta unde i-ti citeste pc cardul si o sa-ti apara mai multe dar si Format si dai clik pe format si ok...sau daca nu din tel pe la setari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi cardul, dai optiuni si ai acolo format. poti si cu ajutorul unui cititor de carduri, dupa ce il conectezi la PC dai click dreapta pe el si ai si acolo format.