| KhaZix a întrebat:

Cum inlatur poza de profil de pe facebook fara a o sterge de tot?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intrii pe profilul tau, dai la poza de profil, si dai pe sterge. Va iesi de la profil, dar ea ramane la pozele tale.

Bft!

3 răspunsuri:
| bradutuI99 a răspuns:

Te duci la poza si in coltul din dreapta sus va fi un glob, dai click pe el si dai pe ''doar eu'', asa doar tu iti vei putea vedea poza si celorlalti le va arata ca nu ai poza de profil happy
Sper ca te-am ajutat. happy

| criss29 a răspuns:

Dai la poza care o vrei ca poza de profil si:daca esti pe telefon, iti va aparea jos seteaza ca fotografie de profil. Daca esti pe pc: dai pe poza care vrei si dai la optiuni si iti apare seteaza ca fotografie de profil. Funda? big grin