| Fgghhh a întrebat:

De ce imi apare o poza veche pe meseenger poza de profil de pe Facebook? Nu o pot sterge

5 răspunsuri:
| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Poți fii mai explica mai detaliat te rog, ți-ai schimbat poza de profil pe Facebook și nu ți s-a actualizat poza cea nou schimbată? Sau pe messenger îți apare tot fotografia cea veche de profil deși tu ai schimbat-o pe Facebook?

| Fgghhh explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

Da a 2 varianta messenger imi apare poza veche dar nu o pot sterge

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Fgghhh):

Actualizează-ți messenger din magazin play, cauți messenger și dai pe actualizare, dacă ai actualizat messenger, încearcă să schimbi poza de profil de pe Facebook, după aceea o ștergi, și o pui din nou pe cea actuală pe care o ai acum

| Fgghhh explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

Ok multumesc!

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Fgghhh):

Să înțeleg că ai șters poza veche?