| XLilSmileX a întrebat:

Cum instalez aplicatii si jocuri in telefon Samsung (Corby) folosing cablu USB?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Descarci jocurile sa fie in format.jar si la urma le pui pe card la Orthers Files sau ce folder ai tu. Deconectezi cablu din telefon dupa ce s aterminat si te duci in foldaru respectiv, si vei da Instalare pe ce joc vrei

| XLilSmileX explică (pentru itsoft):

Okay. L-am instalat. E inregula totul si merge jocul. Dar cum sa fac ca iconitsa jocului sa apara in meniul principal?
Adica mereu trebuie sa intru in fisieru ala si sa deschid jadul si sa ii dau "Redare joc"?

| itsoft a răspuns (pentru XLilSmileX):

Pai pe telefon nu ai un folder numit jocuri, Eu asa am pe Samsung GT-S3370 CORBY