| Angelo99 a întrebat:

Cum instalez modul free ride in mafia 2? Modul Free ride pe care l-am descarcat era un fisier "sds", cum pot sa instalez un astfel de fisier! Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Il copiezi in folderul Mafia 2\pc\sds_en\gui al jocului

| florin1979 a răspuns:

Deschide jocul mafia 2 si incearca sa descoeri fisiere de acest tip. incearca sa il muti acolo, in folderul cu astfel de fisiere. sau cauta pe un forum de jocuri, poate gasesti vreun raspuns la problema ta.

| florin1979 a răspuns:

Uite, citeste aici, sper sa te ajute. http://forum.level.ro/archive/index.php/t-131055-p-4.html