| karakushiu a întrebat:

INTREBARE PT CEI CARE AU JUCAT MAFIA 2

Dupa ce l-am omorat pe falcone ala... e gata jocu? nu exista ceva gen free ride ca in mafia 1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un mod Free Ride pentru MAFIA 2.cauta pe net Mafia 2 free ride mod si gasesti de downloadat, urmaresti instructiunile din readme si gata ai free ride la mafia 2 big grin

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Poti sa iti instalezi dlc-urile alea, sunt un fel de moduri, mai intereseaza-te.

funda

| MrCernea a răspuns:

Da e gata jocu sad sincer acum am iesit din el e a 2 a oara cand il termin si o sa L joc in continuare cel mai mult si mai mult mi a placut cand am avut casa mea oooh jees iubesc jocu sad