| xIoana a întrebat:

Cum instalez pe iphone 4 versiunea 4.2.1 jailbreaker? cat mai simplu si la obiect fara conectare la calculator? si daca este posibil sa mai intri pe internet fara sa ti se blocheze sua chiar fara sa-ti mai mearga niciodata

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este deloc simplu! Daca era asa simplu nu se mai lua bani pe operatiunea asta la service! Eu te sfatuiesc sa te duci la un service, o mica greseala si risti ca telefonul sa nu se mai deschida.
Intra aici si urmareste pasii insa mare atentie http://totuldespreiphone.blogspot.com/......4-3gs.html
Doua jailbreakuri am facut pana acum doar la 3G si 3GS si am avut emotii! salveaza-ti numerele de telefon si ce mai ai important prin el pentru ca toate datele se pierd! Succes!