| Anonymous1995 a întrebat:

Cum fac sa mearga orice aplicatie pe iPhone 3G? (are iOS 4.2.1)

Răspuns Câştigător
| Ktpu a răspuns:

Poti sa incerci ca nu se intampla nimic daca merge e totul ok daca nu le dezinstalezi, si da exista o modalitate sa faci sa mearga mai multre aplicatii si aceea de a roda telefonul dar nu ti-o recomand din motive ca ai putea sa te alegi doar cu o cutiuta, nu cred ca vrei sa te risti.

2 răspunsuri:
| Ktpu a răspuns:

Nu o sa mearga niciodata orice aplicatie deoarece nu sunt facute sa mearga toate.
Ce te intereseaza mai exact
Vezi ca si la windos apar probleme ca nu e pak 1 ca nu e pak 3 si asa mai departe, daca ma intelegi

| Anonymous1995 explică (pentru Ktpu):

Da,te inteleg perfect, dar de exemplu incerc sa instalez : Temple Run 2, Instagram, Subway Surfers aplicatii care cer minim iOS 4.3, pot sa le instalez?

| Ktpu a răspuns (pentru Anonymous1995):

Poti sa incerci ca nu se intampla nimic daca merge e totul ok daca nu le dezinstalezi, si da exista o modalitate sa faci sa mearga mai multre aplicatii si aceea de a roda telefonul dar nu ti-o recomand din motive ca ai putea sa te alegi doar cu o cutiuta, nu cred ca vrei sa te risti.