| Teodor_George_Iliescu_1991 a întrebat:

Cum intru pe un server de AQW(Adventure Quest World) in care pot vorbi...am emailul verificat tot, am facut un cont nou, si m-a lasat,problema e ca tot ce am, reputatia, lv si restul le am e contul principal..care nu poate intra pe un server cu chat, va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| madalinutzelul a răspuns:

Problema nu este de la tine, am patit si eu la inceput pe un cont alternativ, dar dupa vreo cateva luni s-a remediat problema si am putut intrat pe orice server.Nu poti face nimic in privinta asta.Nu ai decat sa astepti.winking

2 răspunsuri:
| sautean14 a răspuns:

Salut. fa-ti un cont nou si intra in el! atat daca nu ati mere contacteaza-ma pe sautean_14_onutz@yahoo.com si ati au eu un cont de level 1 poti intra pe ce sv vrei

| CANISLUP a răspuns:

Fa-ti din nou lv., rep. si restul pe al 2lea cont.