| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont de conquiztador acum vreo 2 ani si atunci foloseam un alt email, si nu mi-am confirmat contul. M-a pot juca normal dar nu pot vorbi in chat. Ce sa fac sa imi trimita mailul de confirmare? Mentionez ca am intrat pe emailul pe care este posibil sa-mi fi facut contul si nu aveam emailul acolo. Nu as vrea sa-mi fac cont nou pentru ca am deja coronite si chiar vreau sa scriu si eu in ChatAdor. Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Nu poti vorbi pana nu iti da drumul administratorul pentru ca ai vorbit prostiiwinkingwinking si nu te mai lasa sa vb daca zici prostii. spor la treaba:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@valyaalexia stiu ca nu se mai poate vb un timp daca vb prostii dar eu chiar nu am vorbit prostii. o prietena a facut asta si nu a lasat-o 5 zile sa vb dar apoi n-a avut treaba.