| anonim_4396 a întrebat:

Cum invat sa contruiesc un site de la 0?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepi prin a invata html si css

| dororo a răspuns:

Cam greu... trebuie sa stii anumite limbaje de progamare numite html, javascript css si multe altele

| Sn4k3 a răspuns:

Html, css, javascript, php. Tutoriale pe google/Youtube, in engleza gasesti mai multe si mai bune.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru dororo):

Html si css nu sunt limbraj e de programare in primul rand. Si sunt suficiente pentru un simplu site static. Pentru un site dinamic iti mai trebuie js si php... sa nu exageram ca nu sunt chiar asa de multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Si e greu de invatat, poate invata oricine sau ma chinui degeaba si imi pierd timpul?