| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot imprietenii cu o pers pe facebook? Idei plz...

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da-i LIKE-uri si comentarii la toate pozele...

| Sliix a răspuns:

Heei :*
Incearca sa-i dai cateva likeuri, si comenturi la poze. Daca iti da inapoi, poti intra in vorba cu el/ea. :*

| ursnadrei a răspuns:

Pai vb cu dinsa

| tranquilaaa a răspuns:

Trimite0i cerere d prietenielaughing)

| AdeTeUraste a răspuns:

1. Daca este de o varsta cu tine poti sa va imprieteniti repede.Cum ar fi : ii cei id de messenger, vorbiti prin chat-ul facebook-ului... 2. Daca e o persoana mai invarsta sau mai tanara... nu stiu eu nu ma inprietenesc cu persoane mai mici decat mine sau mai mari (doar cate o data ). Sper ca te-am ajutat. Funda?

| RainbowEye a răspuns:

Pai poti sa te prezinti pe pertele persoanei. Ii dai cerere de prietenie si daca te accepta si crede ca nu ii vei face ceva rau, deschide un chat si vorbeste cu el/ea. Comenteaza la pozele lui/ei si s-ar putea sa iti mai comenteze si ea, apoi va puteti cunoaste mai bine spunand-ui ce iti place. Poate va veti gasi lucruri comune!

| LorennaAlexandra a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ii dai like'uri sau sa ii lasi com'uri pe la poze.Asa vei da de inteles ca esti disperat.Pur si simplu vorbeste cu acea persoana, dar nu fi prea insistent...asta se pedepseste cu ''block/unfriend''. happy

| LorennaAlexandra a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ii dai like'uri sau sa ii lasi com'uri pe la poze.Asa vei da de inteles ca esti disperat.Pur si simplu vorbeste cu acea persoana, dar nu fi prea insistent...asta se pedepseste cu ''block/unfriend''. happy

| Deeee1998 a răspuns:

Eu zic ca este foarte simplu.Pentru inceput ii lasi like.uri la diferite poze.Probabil ea iti va lasa inapoi>pe urma lasi acolo un mic commentbig grin. Daca iti lasa inapoi incearca sa dai in vorba cu ea pe chat!