| cabac a întrebat:

Cum ne dam seama daca acumulatorul de la telefon este original sau nu?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

După viaţa pe care o să o aibă ( ca lungime şi durată între încărcări ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe ea... ORIGINAL Made in China! happy
Nu! straight face Te uiti dupa simbolurile producatorului.Etichetele sunt greu de reprodus, mai bine falsifici bani, decat sa falsifici un element de siguranta de pe un produs.

| SpainN1 a răspuns:

Pai trebuie sa fie scris numele producatorului.Atentie unele fake-uri sunt foarte asemanatoare de exemplu in cazul unui acumulator Apple o sa fie scris Aplle pentru a se asemana.