| RazvanSmile a întrebat:

Cum pornesc calculatorul in,, safe mode with networking"?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Cand aprinzi calculatorul inainte de a arata fereastra aia ca se incarca windows-ul. imi fine tu inchide calculatorul, deschide-l si apasa incontinuu F8 pana cand iti apare fereastra neagra cu optiunile de pornire, selectezi "Safe Mode with Networking"->ENTER, astepti sa se incarce si intri intr-un windows mai "limitat" cu retea.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Apesi F8 inainte de a intra in windows si selectezi "Safe Mode with Networking"

| RazvanSmile explică (pentru al3xander):

Cum adica inainte de a intra in windows

| al3xander a răspuns (pentru RazvanSmile):

Cand aprinzi calculatorul inainte de a arata fereastra aia ca se incarca windows-ul. imi fine tu inchide calculatorul, deschide-l si apasa incontinuu F8 pana cand iti apare fereastra neagra cu optiunile de pornire, selectezi "Safe Mode with Networking"->ENTER, astepti sa se incarce si intri intr-un windows mai "limitat" cu retea.