| Sfatosel a întrebat:

Am o problema. cu "virusul politia romana". stiu ca trebuie sa pornesc in safe mode with networking pc-ul dar cand aleg safe mode se restarteaza repede. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe Bitdefender online si da-i o scanare.
Incearca si asta:
http://www.faravirusi.com/......eliminare/

| dorin1990 a răspuns:

Salut.nu cred ca acela este un virus si mie mi-a intrat de vreo 2 ori dar ziua urmatoare a disparut pur si simplu nu am mai avut probleme puteam acesa bine orice site fara sa ma deranjeze.

| Finetti1313 a răspuns:

L-am avut si eu la laptop. A fost groaznic. Nu prea ma pricep foarte bine, deci cateva zile am stat pe calculator. Dupa o saptamana am deschis laptop-ul, i-am dat restart si a intrat automat in safe mode (pana atunci nu facea asa dupa restart).
Dupa aceea nu mi-a mai facut probleme.
Nu cred ca te pot ajuta, dar nu e o problema care sa necesite neaparat un specialis, asa ca nu te speria.
http://www.youtube.com/watch?v=okLTsRUN1mc exact asa imi aparea si mie. Tutorialul asta o sa te ajute.