| anonim_4396 a întrebat:

Cum postez ceva pe youtube?

14 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

Sper sa-ti fie de folos acest tutorial:http://www.videotutorial.ro/? p=364 Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| micky a răspuns:

Iti trebuie cont big grin

| ejaxz a răspuns:

Iti faci un cont pe you tube, mergi sus la upload, iti apare o lista cu documente, dai clic pe ce vrei sa pui, dai upload, completezi niste spatii si dai save changes.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Iti faci cont si mergi la optiunea "upload"

| dy a răspuns:

Daca nu.ai.nume si inscriere pe site n-ai sa poti!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu. faci un film cu camera sau pe telefon si il iei de pe camera sau telefon si il pui pe calculator.si il postezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti un cont

Răspuns utilizator avertizat
| PerryP a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=eT9Uh0PaJm8 Aici ai raspunsul foarte rapid si la obiect!

| bicaie a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......video.html as dori sa se faca public aceasta informatie care de fapt e o inregistrare de la o eminiune tv.

| LYG a răspuns:

Trebe cont.dai sus la upload apesi pe ce video vrei sa pui completezi.si dai save...-.change. happy