| Catalinene22 a întrebat:

Cum postez un film pe youtube dau funda!

Răspuns Câştigător
| dukuletzu a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti faci cont si apoi e simplu dai acolo la "contul meu", unde vezi adauga videoclip dai clik si il alegi din pc tau si astepti sa se incarce. iar la sfarsit el o sa fie pe alta adresa nu pe youtube.com o sa fie youtube.com/(ceva nu stiu) u stergi si lasi doar youtube.com si dai "publica". si gata. FUNDA?

4 răspunsuri:
| fear1234567 a răspuns:

Pai iti faci cont, te loghezi dupa aia dai pe butonul incarcati(se afla langa search pe acolo pe sus)...si ii dai ce videoclip vrei tu sa incarci cand se incarca 100% dai pe ok sau pe ceva de genul... funda?

| MhPnr a răspuns:

Te loghezi, şi undeva sus în dreapta îţi va apărea numele, dar în stânga numelui va fi scris UPLOAD sau ÎNCARCĂ, acolo dai click şi alegi un videoclip din calculator după care el se va încărca şi se va posta.happy Succes!

| Catalinene22 explică:

Videoclip

| Catalinene22 explică:

Imi puteti da programe de filmare daca exista va rog