| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Cum pot afla cine ma suna pe necunoscut?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi la magazinul companiei (Orange,Vodafone,cosmote) si cere desfasuratorul, lista cu toate apelurile primite si trimise. Va aparea si acel numar. Noteaza-ti undeva ora si minutul la care ai primit apelul, ca sa il gasesti usor. Desfasuratorul este contracost, nu este gratuit, dar nu e foarte scump tinand cont ca afli ceva foarte important.

| AgathaRo a răspuns:

Cei de la CGS (computer generated solutions) aka. servicii clienti doar ca nu dau ei asemenea informatii.

| tr3ig a răspuns:

Iti pui telefonul sub urmarire dar te costa, nu stiu cat dar destul de mult, si atunci afli cine te suna cu nr ascuns. dar iti spun eu ca daca raspunzi si il injuri de tot neamu si toti sfintii si mortii si tot ce iti vine tie la gura nu o sa te mai sune stai calmwinking asa pateam si eu pana l-am injurat si s-a potolitwinking

| MaryanHD a răspuns:

Te duci la politie tongue Funda?

| Sarudman a răspuns:

Poti afla asta in functie de telefon. Daca ai unul performant, intrii pe magazin play si scrii ceva de genul call wew sau poti scrie si in romana.Succes!

| owadel a răspuns:

Activezi casuta vocala, stingi telefonul si data viitoare cand te va suna o sa intre casuta si tu cand vei porni telefonul iti va aparea numarul! happy

| dragosie a răspuns:

Trebuie sa iti faci contpe voce.romtelecom.ro sau ceva de genul...incearca
fa-ti un cont si iti vor da un numar de telefon. Redirectioneaza apelurile pierdute catre acel numar si cand te suna cineva cu necunoscut nuii rapunzi. Apoi te uiti pe site si iti apare numarul de telefon. Voila!