| narcotik a întrebat:

Se poate afla cine ma suna cu numar necunoscut pe mobil?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai daca e considera abuz.Adica te suna de o luna, la ore din noapte sau iti trimite mesaje(se poate si cu numar ascuns) cu caracter abuziv.Asa nu ai cum, daca te-a sunat doar de 2-3 ori

| Cσσкiє a răspuns:

Cred că poţi, doar dacă te duci la un sediu al reţelei la care ai abonament/ cartelă( Cosmote, Vodafone sau Orange). Altfel, nu.

| zambethツ a răspuns:

Simplu.multi au facut asta si cred ca a mers. te duci la magazinul cu reteaua ta gen Vodafone, cosmote, Orange, etc.acolo spui ca te deranjeaza un nr privat si poate il vor afla ei am auzit ca multi au aflat facand asta acum incearca nu pierzi nimichappyInsa.se poate afla nr privat cu conditia ca si cel care apeleaza sa fie in aceiasi retea.Sau.deviezi toate apelurile catre un nr de telefon pe care il ai la indemana permanent si astfel afli nr privat 100%love struckNu incerca sa suni la politie nu e cazul.
Mai e o varianta atunci cand te suna formezi *#30# si iti da un mesaj cu numarul celui care sunt pe privat nu am incercat dar am auzit poate mergebig grinOri daca esti pe abonament poti sa ceri un desfasurator de la compania la care esti abonat(a) si vezi toate apelurile catre tine, inclusiv cele cu nr ascuns, scrii data si ora la care ai primit apel si confrunti cu desfasuratorul.kisslove struck

| WhiteRose a răspuns:

Poate e prietena talaughing

| WhiteRose a răspuns:

Nu ma jur... dar ai vrea sa fie ea, nu?happy day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate numai daca te duci la sediul de unde ia catrela paltesi o taxa de 10 euro si cand iti vine sa platesi tbonamentu iti vine si numarul eu an facut asta si e reusit. iti urez mult sucessi tie

| narcotik explică:

Jura-telaughing

| cena_5479 a răspuns:

DiaVoLa Servers
intrati pe cele mai bune servere din tara, ai cu cine sa vorbesti toata lumea e de gasca

Cs.DiaVoLa.Ro,

Zm.DiaVoLa.Ro,

hl.DiaVoLa.Ro Surf.DiaVoLa.Ro,

Dr.DiaVoLa.Ro,

DvL.DiaVoLa.Ro Sj.DiaVoLa.Ro,

SaMp.DiaVoLa.Ro
va asteptam