| xjustfearless a întrebat:

Cum pot afla codul puk ed la un telefon cosmote? am uitat codul pin.si acum imi cere codul puk. si nu mai am aia de la cartela! help

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| badcommandorfilenamef1 a răspuns:

Tastezi *100# > tasta de apel, apoi Raspuns > 4 ( PUK )> Raspuns > nr. de telefon pentru care soliciti PUK > Expediere si primesti codul PUK. Mult succes!

| pinky_2290 a răspuns:

N-ai cum sa afli decat ducandu-te la reprezentanta Cosmote si te vor ajuta ei

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai roagati un prieten care e in eceasi retea sa te lese sa suni la 1234 unde robotul iti va da optiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la cartela ca scrie acolo codul puk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la cosmote si tl spune el daca e daca nu arunki si uh cartela mare **** dar mai intai uitate pe spatele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da