| LLL2 a întrebat:

Cum pot afla daca cineva a intrat in calculatorul meu?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Poţi încerca să intrii în Start -> Settings -> Control Panel -> Performanţă şi întreţinere -> Instrumente de administrare. Apoi dai dublu click pe "Gestionare computer", şi dai click pe secţiunea "Event viewer". Acolo vei putea vedea tot istoricul ultimelor aplicaţii accesate, precum şi data, ora, minutul, secunda când a fost făcută o anumită acţiune în calculator.
O seară frumoasă!

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Click dreapta pe My computer, dai Manage si cauti Event view si verifici acolo care e ultima accesare. Daca nu te descurci, imi trimiti mesaj.

Alte răspunsuri