| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Urgent! Daca cineva a intrat pe id-ul sau de mess si pe mail de pe calculatorul meu, ii pot afla parola? Va rog, macar o idee cum as putea reintra pe mailul sau.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA-mi un argument solid ca sa te ajut! |Sti ca nu este frumos sa furi parole! Daca ti s-ar intampla si tie lucrul asta? Banuiesc ca cine a intrat de pe pc-ul tau este si prieten/a cu tine! De ce ai vrea sa-i faci rau? Aici suntem TPU (toti pentru unu) asa ca fratii! In principiu nu as putea sa te ajut sa faci rau altcuiva, oricat de mare ar fi URGENTA!

| DAAAAN a răspuns:

Pai daca a intrat de pe firefox e destul de usor sa afli parola persoanei daca browserul a memorat parola *sigh*
nu stiu dacar fi bine sa-ti spun
Tools > Options > Security > Saved passwords
vezi ^acolo^ daca e ceva, daca nu cauta pe un forum de hackeri
e unu da nu iti spun adresa, aia nu se obosesc pentru un singur id/mail