| oslopunck a întrebat:

Cum pot afla de cat imi este placa video incorporata in placa de baza. Am incercat si cu dxdiag, everest dar tot numi dau seama de cat e.
Placa de baza e: msi G41M-P23.

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Integrated Intel Graphics Media Accelerator (Intel® GMA X4500)
http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&prod_no=2102

4 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Integrated Intel Graphics Media Accelerator (Intel® GMA X4500)
VGA Max Share Memory (1740 MB)

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai placa video on-board (integrată).
Salut.

| WhiteProud95 a răspuns:

Dai click dreapta pe MY computer la proprietati si dai la device manager si la video adapters bafta. placa video din placa incorporata nu stiu ce placa ar putea fi decat msi. bafta

| bogza2 a răspuns:

Simplu desfa unitatea si uitatewinking[de obicei se da o placa dintr- o parte a unitatii care e fizata in 3-4 suruburi]