| mennenspeed a întrebat:

Cum pot afla ip unei persoane daca eu ii stiu contul si vorbesc in fiecare zi cu ea?
Cine ma ajuta LIKE
EU AM DOAR ADRESA DE FACEBOOK, eu comunic doar prin facebook.
funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz de comunici cu ea e mai simplu. Poti pacali persoana sa intre pe un blog(cu gazduire gratuita) unde vei atasa niste href-uri si coduri html.Cauta pe google, sunt o gramada de site-uri care ofera instrumente cu detalii despre user IP(de la sistem de operare, pana la locatie, provider)

| cosminX a răspuns:

O intrebi pur si simplu. I spui ca vrei sa veezi ceva daca e ca la tine laughing