| KaTTaLiN a întrebat:

Cum pot afla parola la o retea WireLess? Am incercat programul Cain & Abel si nu mi-a mers. Va rog raspundeti numai daca sti, nu alte pareri.Help Me!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In reteaua aceea wireless in care vrei sa intrii ai fost vreodata conectat? Daca NU atunci nu ai cum sa afli ->nu merge cu nici un program sa spargi un router de wireless->pentru asta au fost create router-ele ->sa nu le poti sparge! Daca ai fost logat o data in acea retea te pot ajuta cu un program care iti recupereaza parola pierduta de wireless! (lasa un pm daca vrei program)