| Shrek32154 a întrebat:

Cum pot afla parola pe windows xp? A si in plus nu mai e pe "modul" acela vechi sa dai pe semnul ala albastru al intrebarii sa iti zica care e parola e pe altul....Deci zicea cineva ca ma duc in >>>>>>>>>>>>>>>startruncmd si pun net user (numele meu al administratorului) si pe urma nu mai intelegeam ce voia sa zica!
Funda celui care imi zice cum pot afla parola de la PC! Deci nu ma intereseaza daca o sparg daca o sterg vreau sa nu mai am parola

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Http://4sysops.com/......-password/
Ar trebui să meargă și la XP; sau caută pe net "reset xp password" și o să găsești cel puțin un program cu care să faci asta. Alege unul care rulează de pe CD boot-abil.