| minealex224 a întrebat:

Vreau sa aflu cum pot afla parola administratorului Windows-ului fara sa imi reinstalez Windows-ul, sa sterg parola sau sa o schimb.Normal,eu vreau sa o "sparg". Deci, intrebarea mea este:cum pot afla aceasta parola sau daca este un program care imi spune parola, care este?

Răspuns Câştigător
| sleeky1532 a răspuns:

In caz ca nu te poti loga pe PC poti sa tii apasat pe ctrl si sa apesi de 3 ori delete sa lasi nebuniile alea goale si sa dai login. Merge doar pe windows XP

2 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Ce windows ai?
Start -> Run -> cmd
Prima oara dai comanda: net users ca sa vezi userii care au access la PC (EX: Ady si Administrator) vreau sa resetez parola pentru Administrator eu fiind pe userul Ady.
Dau urmatoarea comanda:
net user "Administrator" * dupa care dai ENTER si introduci parola dorita.
Un video-tutorial in lb.RO pe:
http://www.youtube.com/watch?v=sefHCu-csTo
Un video-tutorial in lb.EN pe:
http://www.youtube.com/watch?v=i7J6oC9Mk88
Sau ai putea folosi un LiveCD.
Bafta;)

| Mihai_Lucian_1999 a răspuns:

Sall eu vreau sa aflu parola de la calculator fara s-o schimb si sa nu afle nimeni se poate?