| mtw123 a întrebat:

Cum pot avea salvata o conversatie de pe wapp fara sa o sterg sau sa o arhivez fara sa se mai gaseasca in lista cu toate conversatiile?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ți-o trimiți pe mail. Dar nu vei salva și fișierele media, doar textul.

| Lioana a răspuns:

O exporti pe Telegram. Se trimite cu tot cu fisierele din conversatie.

| ReddY25 a răspuns:

Faci capturi

| carevaescu a răspuns:

Intri pe conversatie, in dreapta sus apesi pe cele trei puncte, din meniu alegi "more" sau "mai multe" si o sa ai o optiune de export

Răspuns utilizator avertizat
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Îi poți da pin, aceasta va aparea mereu in partea de sus, ebidentiata fata de alte conversații. Poți salva mesajele cu steluța, asa va fi mai greu sa le ștergi. Sau poti face screenshot conversatiei!