| Gaby405 a întrebat:

Cum pot avea windows 7 Ultimate pe HTC HD2? am vazut videoclipuri pe youtube

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Acela nu este windows 7 ultimate, windowsul se instaleaza doar pe computere, eu sunt sigur ca este windows mobile 7.

| drhotzu a răspuns (pentru RobertMoon):

Nop nu este nici mobile 7... este doar un theme bagat acolowinking

| drhotzu a răspuns:

De ce ai vrea un sistem de operare pe telefon care este de pc? adica renunti la android pentru ce? tu ai umblat windows mobile sa vezi ca e cel mai prost soft ever de telefon?

| drhotzu a răspuns:

PS: asta ipotetic vorbind daca ar fi posibil...

| Gaby405 explică (pentru drhotzu):

Nu am android am windows phone 6.5

| drhotzu a răspuns (pentru Gaby405):

Ba tu ai ascultat ce spune ala acolo? tonigh i`m gonna show you how to get the win 7 ultimate THEME!
deci este o tema la fel ca toate celalte... cauta si tu pe google win 7 theme for mobile si gata te-ai scos!

| TheDifference a răspuns:

Nu ai cum sa il instalezi...probabil folosea un launcher, arata-mi videoclipul daca il mai gasesti si iti spun ce launcher folosea