| OneWayToMe a întrebat:

Cum pot ca telefonul sa mearga.Nu se mai deschide! Am Samsung Wave 525 GT-S5250.

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Daca nu se deschide ori ti s-a dus bateria, ori ti-a picat softu. Incearca sa il lasi putin la incarcat, apoi porneste-l si vezi daca iti merge. Daca nu se deschide mergi cu el de unde l-ai luat si ti-l face aia sa mearga.

fundita?

1 răspuns:
| MoatZa a răspuns:

Probabil nu l-ai mai incarcat de multwinking!
sigur asta e motivu.mi s-a intamplat si mie. pune-l la incarcat iar dupa un timp incearca sal deschizihappy
Funda?puppy dog eyes