| dyadyanadya a întrebat:

Am o problema:nu mi se mai deschide telefonul.(am Samsung Wave 525 GT-S5250)Adica apas pe power on, apare Samsung si toate chestiile alea dar nu mai face nimic.Ce pot sa ii fac? Si daca trebuie sa il duc la reparat cam cat m-ar costa?

5 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Adica el porneste normal si nu iti raspunde la comenzi? Daca nu iti raspunde inseamna ca s-a stricat touchscreenul, iar telefonul e de aruncat la gunoi, deoarece touchscrenul e mai scump in multe cazuri ca telefonul in sine.
Daca mai e in garantie ti-l repara ei.

| dyadyanadya explică (pentru Tavy100):

Problema nu e cu touch-ul, problema e ca nu se deschide. Apare logo-ul Samsung si toate alea dar nu se deschide.

| dyadyanadya explică (pentru Tavy100):

Problema nu e cu touch-ul, problema e ca nu se deschide. Apare logo-ul Samsung si toate alea dar nu se deschide.

| Tavy100 a răspuns (pentru dyadyanadya):

Atunci este ori problema la componentele telefonului, ori sistemul de operare.

| Nae_Valy_1995 a răspuns:

Am aceeasi problema....si nu stiu ce dracu sa ii mai fac... ajutor!