| CONTSTERS2131243 a întrebat:

am o intrebare cum pot castiga monede?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."

| CONTSTERS2131243 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns ti-am dat o funda acum

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu greu, și mai ales mai rar decât expiră.
E aiurea, de parcă dacă ai un card de salariu, după 3 luni se golește brusc, pentru că nu ai folosit banii din el!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca editorii iti apreciaza raspunsul.

Insa, nu te astepta sa primesti mereu. Probabil la inceput, cat sa stai pe aici, dupa cand te intorci si... asa ocazional.
Numai bine! ^_^