| Andrei560 a întrebat:

Cum pot cauta pe facebook toti prieteni mei dintr-o anumita localitate? De exemplu sa caut toti prieteni mei de pe facebook din Bucuresti

2 răspunsuri:
| Andreea1403 a răspuns:

Daca acei prieteni si-au trecut in descriere localitatea unde locuiesc, poti scrie la search numele lor si dupa care localitatea. De exemplu "Ion Popescu Bucuresti". happy

| Andrei560 explică:

Eu mă gândeam sa văd toate persoanele care le cunosc din acel oraș. Fără sa pun acolo nume. big grin