| patricia17 a întrebat:

Cum pot conecta televizorul la inernet de pe telefon?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Si cine ti-a zis ca se poate asa ceva? big grin
NU se poate!

| 愛日本 a răspuns (pentru lpavel):

Ba sigur ca se poate. Daca ai un televizor bun plasma te poti conecta la youtube. Trebuie sa ai pe telecomanda undeva sectiunea de ''home'' si apare pe acolo si youtube. Poti doar prin wi-fi! Si poti conecta si telefonul in cazul tastarii.

| lpavel a răspuns (pentru 愛日本):

Sigur ca poti prin wi-fi DAR de la un router wi-fi NU de la un tel. Tel. capteaza wi-fi NU distribuie mai departe ca sa poti conecta si tv-ul. Pentru asta ai nevoie de net normal pe cablu ca sa poti conecta tv-ul. De la tel. NU se poate!