| ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ a întrebat:

Cum pot conecta un telefon fara USB la calculator prin Bluetooth?

Răspuns Câştigător
| DrPedobear a răspuns:

Cauta prin magazinele cu electronice Adaptor Bluetooth, pe care il conectezi prin usb, il instalezi si apoi faci transfer de date intre telefon si el. Costa cam 20-30lei.

1 răspuns:
| Lollidella a răspuns:

Prin adaptor bluetooth happy Este compatibil cu orice telefon ce foloseste bluetoothhappy si nu este foarte scump, in jur de 15-20 leiwinking cam asa am dat si eu pe al meu happy