| Min_2759 a întrebat:

Cum pot copia o fereastra de net in totalitate...stiti voi era ceva cu copy/ apoi dai paste in paint? cine site cum se face fundaaaaaa :3

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Apesi print screen pe tastatura si dai copy/paste in paint

| Katakimiku a răspuns:

Este print screen.
dai pe butonul print screen de la tastatura apoi dai ctrl + v in paint

| PufarinaXD a răspuns:

Dai pe butonul print screen al tastaturii, apoi dai paste in paint happy.

| MrJuvett12 a răspuns:

Daca te referi la faptul ca vrei sa faci un print la o pagina de internet atunci trebuie doar sa pornesti pagina de net si sa apesi pe butonul print screen de pe tastatura se afla undeva deasupra sagetilor si dupa te duci la start >all programs>accessories>paint sidupa ce deschizi paint dai ctrl-v si dupa salvezi imaginea din paint

| wPapy a răspuns:

Pui netul pe tot ecranul si dai butonu ala de sus de la tastatura PrtSc SysRq intri pe paint si dai acolo la paste si faci ce vr cu imagineatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printscreen, tasta de deasupra tastei insert.

| ladeea a răspuns:

Butonul print screen de pe tastatura apoi paste in paint