| Ioana_5955 a întrebat:

Cum pot da mesaj cu numar ascuns?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru o cauza nobila poti fi deschisa.De ce te ascunzi?

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

#31# inainte de mesaj

| Marcelino a răspuns:

Nu poti da mesaj cu numar ascuns, ci doar apel!(#31# inaintea numarului)

| GeoXD a răspuns:

Nu poti, am incercat si eu straight face am bagat #31#si numarul dar nu a mers straight face

de fapt, acum am gasit, numai in Orange se poate, *ri# in fata mesajului se trimite cu numar ascuns

| Cjay a răspuns:

*31# 07... dupa pui nr de tel la fel.ca si cand suni

| dOarEa_9226 a răspuns:

Nu poti da. Chiar daca pui #31# nu ajunge la destinatie cu necunoscut.
Funda? love struck

| Lluvia_8369 a răspuns:

Eu am incercat si nu se poate. Am fost la un magazin Vodafone unde lucreaza o prietena de-a mea si a spus ca nu se poate happy [ eu cred ca a spus adevaraul da na. poate nici ea nu a stiut big grin ]

| Ioana_5955 explică:

E pentru o cauza nobila

| Ioana_5955 explică:

Numarul de pe care vreau sa dau mesaj nu este numarul meu, este al unei rude...

| kemLoLiTa a răspuns:

Nu se poate da sms cu ascuns doar sa suni.big grin

| Corleone_7730 a răspuns:

Simplu...inainte de numar pui #31#...
...de exemplu... #31#074********

| annamaria_8217 a răspuns:

Da eu am icercat cu *ri#
ca sunt pe Orange, da tot nu merge...