| Pisoiasul a întrebat:

Cum pot descarca de pe telefon(Samsung galaxi mini) in calculator poze? Am incercat dar nu mere(nu aparea nimic.). Varmea zice ca trebuie instalat un fel de program. Daca da da-ti likul si scrieti totutl pas cu pas! Dau funda!:angryla cel mai de taliat raspuns)

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Http://www.samsung.com/ro/support/main/supportMain.do de aici iti alegi modelul exact al telefonului
iar de aici http://www.softpedia.com/progDownload/Samsung-PC-Studio-Download-89776.html descarci programu
trebuie sa ai si cd-ul cu driverele si sa le instalezi. bafta.