| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot descarca jocuri de pe calculator pe telefon(am un Vodafone 555 blue) folosind cablu USB?

4 răspunsuri:
| al3x955 a răspuns:

Da folosesti cablul usb si descarci jocuri de pe site-uri speciale ca www.mobile9.com

| bogleaiulian a răspuns:

Ca sa descarci in telefon iti trebuie instalarea jocului (joc special pentru. telefon) merge cu USB sau cu Bluetooth.

| BlackWeedy a răspuns:

Am si eu telefon la fel cal tau dar la unele telefoane n-are un program ca sa intre jocuri.

| Zamfir_Andrei_1980 a răspuns:

Cum pot descarca de pc pe mobil jocuri aplicati etc.am un LG p690