| Ioica_Elisa_1999 a întrebat:

Cum pot descarca muzica de pe calculator pe un stick? Va rog, explicatiile sa fie mai detaliate, deoarece nu ma cam pricep. Va rog, repede daca se poate!

3 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Mergi in computer, o sa vezi ca-ti apare acolo numele stick-ului, dai dublu click pe el sa-l deschizi apoi iti cauti piesa care vrei sa o copiezi pe stick, dai click pe ea, ctrl+c (apesi tasta ctrl si c in acelasi timp) apoi mergi in fereastra unde ai deschis stick-u si dai ctrl+v (ctrl si v in acelasi timp) sa se copieze. Daca ai mai multe piese, le poti pune pe toate intr-un folder apoi copiezi doar folderul pe stick, la fel.

| K0sti a răspuns:

Adevarul ca trebuie sa fii doctor docent ca sa faci un copy-paste de pe hard pe stick...

| PoWeR14 a răspuns:

Introduceti Usb in pc dupa care selectați muzică dorită din pc, apoi (exact dupa ce ati selectat fara alt " clic" ) selectati copy/ copiere si in final intrați in my computer/ computerul meu si căutați dispozitivul uub in care veti dă paste/ lipire. Sper sa fie destul de simplu.