| costy20 a întrebat:

Cum pot descarca o poza de pe un videoclip de pe you-tube? adica am ascultat o melodie si avea o poza si vreua sa o pun pe destop. dau funda+ vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da play la videoclip in full screen apoi stop ->apesi tasta-> Ctrl apoi te duci in Paint de unde dai lipire->iti apare poza in paint si apoi o salvezi ca imagine jpg sau png. Daca nu te descurci lasa-mi link de la videoclip si ti-o scot eu! Bafta!

3 răspunsuri:
| biutzaB a răspuns:

Apesi butonul 'Print screen' p urma intrii in paint.Dai Edit si p urma Paste si te duci usor la patratelu ala si vei vedea ca scrie 'select'.te duci la poza aia si o decupezi. dupa care click dreapta p urma 'copy to' si selectezi unde vrei sa ti se salveze poza.gata happy