| InTheAir a întrebat:

Cum pot edita un grup pe Facebook ( fiind admin. ), adica sa fie sus un fel de categorii: perete, informatii, discutii, fotografii etc. Pentru ca acum, e simplu, doar cu o poza de profil, si membrii, in dreapta. In rest, nimic interesant. Si vreau sa-l editez, sa-i pun acele categorii, sa arate a grup. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| alexyutzamaxim a răspuns:

Pai e duci sus unde scrie prieteni,si ai acolo un creion ascuns,dai click,si-ti apare o alta pagina, de acolo faci un nou grup numindu-l si apoi adaugand persoanele in cauza, bafta! fundita?