| UltraViolette a întrebat:

DAU FUNDOI!
Buna TPU,
Am o intrebare. As vrea sa scanez niste foi cu imprimanta si cum sunt destul de multe vreau sa le scanez pe toate in acelasi document. Can am scanat vreo 5 si le-am salvat am observat ca le-a pus una peste alta pe aceeasi pagina de document. Intrebarea este: cum pot face ca fiecare pagina scanata sa fie salvata pe o pagina diferita de document
de exemplu: 2 pagini scanate pe 2 pagini document, nu 2 pagini scanate pe o pagina document.

2 răspunsuri:
| Vicenzio a răspuns:

Le scanezi separat si le salvezi una cate una.

| UltraViolette explică (pentru Vicenzio):

Pai asa mi-ar lua doua zile sa scanez 300 de pagini.