| thelovelyangel a întrebat:

Dupa ce instalez Microsoft Office Word nu imi apare icon-ul pe desktop sau in alte foldere. Daca deschid o prezentare Power Point imi merge sa folosesc programul.
Ce se intampla? Cum pot remedia problema?
FUNDITAaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Cristy15 a răspuns:

Lol...cum sa mearga asa...straight face
ciudat rau...

4 răspunsuri:
| Cristy15 a răspuns:

Deci banuiesc ca ai instalat tot Microsoft office(word, excel, power point, etc). Mi s-a intamplat si mie sa nu imi apara iconitele pe desktop. Ca sa iti apara trebuie sa intri in Start apoi sa dai la Toate programele(All programs) si sa cauti rubrica Microsoft Office. Acolo vei gasi toate iconitele care le muti pe desktop.winking
Spor la treaba!

| Cristy15 a răspuns:

Imi spui daca a mers. Desi cred ca asa ar trebui sa fie. happy

| thelovelyangel explică (pentru Cristy15):

Nu a mers. Oricum inainte sa-mi zici tu am mai incercat astfel si nu mi-a reusit. Am pus un prieten sa-mi trimita ICON-urile si asa a mers.

| Cristy15 a răspuns (pentru thelovelyangel):

Lol...cum sa mearga asa...straight face
ciudat rau...

| baiatfin a răspuns:

Du-te in start, all programs, ofiice si le faci shocuturi daca vrei