| Ioana_9117 a întrebat:

Cum pot face ca pe blogspot ca background sa apara o singura imagine pe tot ecranul? adica mie daca pun una imi apare aceeasi imagine de vreo 3 ori pe lungime. vreau sa fie doar una mare pe tot ecranul.

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Are dreptate InsanelyWicked, cauta una mai mare si vezi daca in sursa la CSS (tag-ul sa scrii la background image: no repeat in loc de repeat y sau cam asa. Asta am invatat-o acum vreo 2 zile

1 răspuns:
| InsanelyWicked a răspuns:

Nu am blog, dar ma gandesc ca imaginea e prea mica de aceea iti apare de 3 ori.
incearca cu o imagine mai mare