| razwan3l a întrebat:

Cum pot face ca pe youtube sa nu imi poata lasa nnimeni comm la video uploadat de mine si nici sa dea like/dislike?

Răspuns Câştigător
| MeoKidu a răspuns:

Salut!
Opţiuni Video/ Opţiuni de difuzare şi de distribuire/Comentarii -> Bifezi: Nu permiteţi comentariile
Votarea videoului nu o poţi exclude.
Baftă!

1 răspuns:
| NuMaCheamaToni a răspuns:

Eu am pe engleza.deci mergi la videos, edit, apoi mergi in jos, dai unde scrie "Comment Voting" si dai "Don't allow comment voting", si sa nu dea dislike sau like, dai la "Ratings" si alegi "No, don't allow this video to be rated", si apoi salvezi. sper ca te-am ajutat.
Bafta.