| GalaxyGirl a întrebat:

Cum pot face pe facebook ca pana sa accept cererea de prietenie a unei persoane aceasta sa ma urmareasca?

5 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani pentru a putea ca cineva sa te urmareasca pe FB.

| GalaxyGirl explică (pentru xtembix):

Am. Si am pus. Dar nu cred ca ai inteles ce intrebare am pus. happy

| Roxxxxi a răspuns:

Oricum pana accepti cererea de prietenie a acelei persoane iti scrie pe profil ca te urmareste. Persoana te urmareste doar daca vrea nu poti tu sa il obligi sa te urmareasca happy

| GalaxyGirl explică (pentru Roxxxxi):

Nu arata. La unele persoane arata ca pana iti accepta cererea te urmaresc, la mine, nu.

| Roxxxxi a răspuns:

Ok.Intra sus in dreapta la steluta aia si intra la setari de confidentialitate dupa care iti scrie in stanga persoane care iti urmaresc activitatile. Bifeaza numai casuta si daca te urmareste iti va aparea cine te urmareste