| →s ♥ ą← a întrebat:

Cum pot face print screen? pls helplaughing

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Daca ai laptop ar trebui sa ai un buton numit fn(scrie pe el). si ca sa faci printu` apesi fn+butonul de print screen(tot pe tastatura, la mine e acealasi cu insert`ul). Si te duci in paint si faci paste. Si gata.

13 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Uite sus dupa F12 linga el este print screen sa spunem esti in top intr-un site si vrei sa ai c a amintire dai print screen si intri in paint si dai Ctrl - V.

| Alphawolf a răspuns:

Video aici: http://www.videotutorial.ro/? p=605

| Pinkyx a răspuns:

Apesi pe butonul Print Screen SysRq. care se afla deasupra butonului Insert.
Dupa accea deschizi Paint. sau Photoscape. si dai CTRL+V cum a spus cocolina.happy

| BabyPink a răspuns:

După cum au spus şi ceilalţi. Dar mai poţi face într-un fel, dacă ai instalat PhotoScape, te duci la Screen Capture şi selectezi ce vrei tu să captezi.

| adryano05 a răspuns:

Ai pe tastatura un buton pe care scrie Print Screen, sau prescurtat. este de obicei dupa tasta F12. Il apesi apoi te duci in Paint, dai paste sau ctrl+v si salvezi. Mai exista si programe care fac print screen, gen IrfanView, care este gratuit

| cocolina a răspuns:

Pai:
*apesi butonul print screen de pe tastatura ta apoi te duci in Paint si dai CTRL+ V, apoi salvezi si gata ai terminattongue Succes

| cocolina a răspuns:

Http://www.fraps.com/ uite aici un progr gratuit pentru print screen:D si app:P trebuia sa specifici

| ILŞMM a răspuns:

Mersi Baby Pink! Singurul mod care-l pot face e al tau ( ce ai tastat tu) :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe tastatura butonul pe care scrie print screen apoi deschide paint si apasa ctrl+v.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi merge. mersi mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi. a folosit mai ales ca eram pe laptop si nu mergea fara butonul Fn

| →s ♥ ą← explică:

Am laptop si n-am tasta aia pe tastatura de asta am intrebat ca asa stiam si eu.straight facesad

| →s ♥ ą← explică:

Am luat programu. dar nu stiu sa'l folosesc x_X angry